DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

RELACJA Z DNIA SPORTU SZKOLNEGO - 1 CZERWCA 2012r.

Dzień Sportu Szkolnego rozpoczął krótki apel. W trakcie niego, pani dyrektor Bogna Olejniczak złożyła wszystkim dzieciom życzenia z okazji Dnia Dziecka i życzyła dobrej zabawy w trakcie piątkowych zajęć. Po apelu, uczniowie udali się wraz z wychowawcami do sal, aby wykonać prace plastyczne. Klasy I-III wykonywały pracę plastyczną pod hasłem "Żyj zdrowo i sportowo", a klasy IV-V miały za zadanie przedstawić swoje przemyślenia pod hasłem "Stop agresji". W klasach czwartych najciekawszą pracę przedstawiła Iga Wajman z kl.4b i ona zajęła

I miejsce, II miejsce zajęła Weronika Wiśniewska z kl.4a. Na poziomie klas piątych najlepszą pracę wykonała Anna Pendzińska z kl.5a, a II miejsce zejęła Anna Błażak z kl.5b.

Po konkursach plastycznych nadszedł czas na rozgrywki sportowe. Pogoda nieco utrudniła zabawę na świeżym powietrzu. Część rozgrywek odbywała się w sali gimnastycznej, część na boisku szkolnym w czasie gdy nie padał deszcz. Uczniowie klas I-II wykazywali  swoją sprawność w wyścigach rzędów, uczniowie klasy III-IV podczas turnieju w "Dwa ognie", a uczniowie klasy V mogli wykazać się w rzutach do kosza, przy grze światkówkę i piłkę nożną. Zwyciezcą turniej w "Dwa ognie" na poziomie klas czwartych została klasa 4b.

(Więcej zdjęć z Dnia Sportu Szkolnego można znaleźć w galerii).