Oto Polska właśnie...

SZKOLNY KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI

Uczennice, realizujące projekt "Śladami Patrona Sali - Edward Chraplak - Patron Sali nr 21" pod kierunkiem pani Anny Nowickiej-Majchrzyk, zorganizowały konkurs "Oto Polska właśnie". W konkursie mógł wziąć udział każdy uczeń, który samodzielnie opracował i recytował w dniu konkursu wiersz, prozę o tematyce związanej z Ojczyzną lub śpiewał piosenkę o Ojczyźnie. Uczestnicy konkursu najpierw brali udział w eliminacjach. Do ścisłego finału zakwalifikowali się:

Aneta Zmudzińska z kl.4c, Katarzyna Kamińska z kl.5a, Adrianna Knopińska z kl.5b, Natalia Wodkowska z kl.5c, Izabela Leszczyńska z kl.5c, Krzysztof Newski z kl.6a, Natalia Nowak z kl.6b oraz Weronika Kruszka z kl.6b. Finał konkursu odbył się

8 maja 2013r. Komisja konkursowa, po przesłuchaniu uczestników, przyznała następujące miejsca:

I miejsce - Krzysztof Newski,

II miejsce - Weronika Kruszka,

III miejsce Izabela Leszczyńska.

Nagrodę publiczności zdobył Krzysztof Newski.