SUKCESY NASZYCH MŁODYCH MATEMATYKÓW

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY 2013

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły nie zawiedli i uzyskali wysokie wyniki w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Pięciorgu z nich przyznano nagrody. Wśród nich jest dwukrotny laureat poprzednich edycji Konkursu Kangur Matematyczny, tegoroczny finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - Radosław Winiecki. Radek, choć jest uczniem klasy piątej, uzyskuje wysokie wyniki w konkursach matematycznych, gdzie znaczna większość uczniów jest uczniami klasy szóstej. W tym roku, Radek uzyskał w Konkursie Kangur Matematyczny wynik bardzo dobry. Oprócz niego, wynik bardzo dobry uzyskał Wiktor Kufel, uczeń klasy 4c. Troje uczniów zostało wyróżnionych: Katarzyna Konwińska z klasy 4b, Kamil Piotrowski z klasy 3b oraz Łukasz Jankowski z klasy 5c.