X Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

WYNIKI UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

W sobotę,18.05.2013 roku, w Szkole Podstawowej nr 4 w Wągrowcu odbył się w szkole X Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny. Brali w nim udział uczniowie z kilku szkół powiatu wągrowieckiego. Zmagania konkursowe, jak co roku, odbywały się na trzech poziomach wiekowych, a uczestnicy stanęli w szranki po tytuł Mistrza Ortografii klas IV, V i VI. Zwycięzcy poszczególnych poziomów walczyli o tytuł Mistrza Ortografii w roku szkolnym 2012/1013. Mistrzem nad mistrze okazał się Radosław Winiecki uczeń klasy Va ,który był w tym roku najlepszy i to jemu przypadł w udziale tytuł Mistrza Ortografii w roku szkolnym 2012/13. Ten uczeń został również Mistrzem Ortografii w kategorii klas V. Na poziomie klas VI najlepiej znał ortografię Daniel Eitner  z klasy VI a, a jego koleżanka z klasy VI b – Natalia Nowak zajęła trzecie miejsce. W kategorii klas IV reprezentująca gołaniecką szkołę Anna Buksakowska z klasy IV b była trzecia. Zwycięzcy uczniowie nagrodzeni zostali nagrodami książkowymi, wszyscy zaś uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa.