Spotkanie z biskupem

SPOTKANIE BISKUPA JANA TYRAWY Z PRZEDSTAWICIELAMI WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ I WŁODARZAMI MIASTA

Dnia 13 marca 2010r. w ramach wizytacji biskupiej, w Zespole Szkół w Gołańczy odbyło się spotkanie ordynariusza diecezji bydgoskiej- biskupa Jana Tyrawy z przedstawicielami wspólnoty parafialnej  i włodarzami miasta.  W spotkaniu udział wzięli : ks. dziekan L.Kowalczyk, p. burmistrz- M.Durski, p. wiceburmistrz - U.Wierzbicka, dyrektorzy szkół miasta Gołańcz: p.A.Bielecki, p. E.Przybyłowicz, p.B.Olejniczak, p.B.Koczorowski, p.B.Krajniak, przedstawiciele rady parafialnej Zespołu Charytatywnego CARITASU, chóru, żywego różańca i katecheci.

Przy słodkościach, kawie i herbacie wsłuchiwaliśmy się w mądre myśli biskupa, które na pewno są godne do wprowadzenia w życie.

H. Konwińska