WIOSENNE DYKTANDO

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

WIOSENNE DYKTANDO

Dnia 26 marca 2014 r. odbyło się w naszej szkole ,, Wiosenne Dyktando’’. Do współzawodnictwa przystąpiło 20 uczniów z klas II i III. Uczniowie pisali dyktando na dwóch poziomach. Na poziomie klas drugich zwyciężyła Julia Poznańska z kl. II b, II miejsce zajęła uczennica klasy II a Maria Kutka, III miejsce Oliwia Dembska z kl. II b. Na poziomie klas trzecich zwyciężyła Amelia Nadolińska z kl. III b, II miejsce zajęła Olga Dobrzykowska z kl. III a, a III Kacper Piwowarczyk z kl. III b. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy uznania, które wręczyła pani dyrektor Bogna Olejniczak. Pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki. Dyktando przygotowały panie: Beata Maciejewska i Elżbieta Kosmatka.