Palić, nie palić - oto jest pytanie?

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU DLA UCZNIÓW KLAS PIĄTYCH "PALIĆ, NIE PALIĆ - OTO JEST PYTANIE?"

Co roku Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu przy wsparciu Kuratorium Oświaty w Poznaniu oraz Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu orgaznizuje konkurs dla uczniów piątych klas szkoły podstwowej "Palić, nie palić - oto jest pytanie?". Celem konkursu jest propagowanie postaw i zachowań przeciwtytoniowych wśród uczniów. W tym roku uczniowie mieli napisać wiersz o tematyce antynikotywnowej dedykowanej osobom palącym - dziadkowm, rodzicom, rodzeństwu, rówieśnikom, znajomych.

Do etapu szkolnego napłynęły 52 wiersze, napisane przez 51 uczniów, a rozstrzygnięcie konkursu na tym etapie nastąpiło 22 marca 2010r. Komisja w składzie:  wicedyrektor szkoły mgr Bogna Olejniczak, mgr Anna Nowicka-Majchrzyk, mgr Kamila Krajewicz, mgr Hanna Kusz oraz mgr Katarzyna Bielecka-Wachowicz, wybrała najlepsze prace:

I miejsce - Michał Rożek, kl.5d

II miejsce - Anna Kruszka, kl.5c

III miejce - Katarzyna Pisarek, kl.5b.

Praca Michała będzie reprezentować naszą szkołę w konkursie na etapie powiatowym.

Zwycięzcom gratulujemy, a Michałowi życzymy powodzenia na etapie powiatowym.