DZIEŃ TALENTÓW

DZIEŃ FILMOWY I TEATRALNY

25 czerwca 2014r. uczniowie naszej szkoły zebrali się w sali gimnastycznej, aby wspólnie obejrzeć filmy i przedstawienia, które powstały w ciągu minionego roku szkolnego. Zatem były filmy nakręcone przy okazji tworzenia Cyfrowej Dziecięcej Encyklopedii Wielkopolan. Nie zabrakło też filmów w języku angielskim, w czasie których uczniowie klas piątych opowiadali o krajach Unii Europejskiej. Oprócz tego, uczniowie klas szóstych przedstawili prezentacje "Famiily life in Poland" ("Życie rodzinne w Polsce") wykonane w języku angielskim.

Gościnnie wystąpił uczeń klasy 3a gimnazjum Jacek Abram. Jacek pokazał wykonaną przez siebie prezentację o zdrowym odżywianiu. Ale tego dnia, to nie była jedyna taka okazja, aby zetknąć się z problematyką zdrowego odżywiania. Uczniowie klas szóstych odegrali przed społecznością szkolną  przedstawienie o zdrowym odżywianiu. A na koniec kl.6a wystawiła "Czerwonego Kapturka". Obok sceny, można było obejrzeć prace uczniowskie: z drewna i na papierze.