II Gminny Konkurs Matematyczny

II GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS II-III

21 maja 2010r. o godzinie 1045 odbył się Gminny Konkurs Matematyczny klas II-III. W konkursie wzięło udział 13 uczniów z Gołańczy, Morakowa, Panigrodza i Smogulca. Swą obecnością zaszczycił nas pan Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz Mieczysław Durski, pan dyrektor Zespołu Szkół w Gołańczy Andrzej Bielecki oraz pani wicedyrektor Zespołu Szkół Bogna Olejniczak.

Uczniowie zmagali się z różnorodnymi zadaniami i łamigłówkami matematycznymi. Wszyscy wykazali się ogromną wiedzą matematyczną. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, a także nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy oraz organizatorki konkursu. Nad przebiegiem konkursu czuwały: Maria Majdak, Alina Rożek, Elżbieta Kosmatka i Zenobia Buksakowska.

Wyniki konkursu:

klasy II

I miejsce - Radosław Winiecki, kl.2a,

II miejsce - Dorota Loose, Szkoła Podstawowa w Morakowie,

III miejsce - Izabela Leszczyńska, kl.2c,

klasy III

I miejsce - Piotr Niespodziany, Szkoła Podstawowa w Panigrodzu,

II miejsce - Andrzej Kreczmer, kl.3b

III miejsce - Huber Nędzewicz, Szkoła Podstawowa w Morakowie.

Alina Rożek