Dzień Sportu Szkolnego

OBCHODY DNIA DZIECKA I DNIA SPORTU SZKOLNEGO

1 czerwca 2010r. obchodziliśmy w szkole nie tylko Dzień Dziecka, ale również Dzień Sportu Szkolnego. Pani wicedyrektor Bogna Olejniczak powitała zgromadzonych uczniów i złożyła życzenia z okazji Dnia Dziecka. Następnie uczniowie klas I-III oraz klas piątych udali się do sal lekcyjnych, aby wykonać prace plastyczne. Klasy I-III miały wykonać pracę "Moje wymarzone wakacje", a klasy piąte prace, dotyczące zdrowego stylu życia pod hasłem "Żyjmy zdrowo". W tym czasie klasy czwarte grały "w dwa ognie". Po wykonaniu prac plastycznych uczniowie udali się na boisko szkolne, aby zmierzyć się z konkurencjami sportowymi. Były to między innymi: jazda na deskorolce, bieg na dystansie 60m, skok w dal, rzut piłką lekarską, rzuty do kosza, slalom między oponami. Klasy trzecie w tym czasie grały "w dwa ognie".

Po zakończonych zmaganiach plastycznych i sportowych odbył się apel, podczas którego pani wicedyrektor Bogna Olejniczak wręczyła pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców.

Klasa 3a zwyciężyła  w "dwa ognie" w grupie trzecioklaistów. Natomiast rywalizację w grupie klas czwartych wygrała klasa 4a. II miejsce zajęła klasa 4c, III miejce klasa 4b, a IV miejsce klasa 4d. Na poziomie klas piątych najlepszy wynik osiągnął Tomasz Trojanowski z klasy 5a. Konkurs plastyczny "Żyjmy zdrowo" wygrali: Marta Siwińska z klasy 5a oraz Mateusz Jurek i Jakub Gustek z klasy 5b. II miejsce zajęła Joanna Romel z klasy 5c, a  III miejsce Marta Kulpa z klasy 5d.

Więcej zdjęć z Dnia Sportu Szkolnego jest w Galerii.