DZIEŃ ZIEMI

OBCHODY DNIA ZIEMI W NASZEJ SZKOLE

W naszej szkole obchody Dnia Ziemi zaczęły się w poprzednim tygodniu. Uczniowie wykonywali  gazetki ścienne o tematyce ekologicznej oraz na lekcjach przyrody przygotowywali plakaty pt. "Łowiectwo w oczach dziecka". Punktem kulminacyjnym obchodów Dnia Ziemi  był apel, który odbył się 27 kwietnia. Apel rozpoczęło przedstawienie, które dotyczyło segregacji śmieci. Zabawną scenkę przedstawilii uczniowie klasy 3a gimnazjum pod kierunkiem pani Doroty Jabłońskiej. Scenariusz przedstawienia napisali również uczniowie tej klasy: Daniel Eitner i Krzysztof Newski. Następnie uczennice klasy  1b gimnazjum przypomniały zebranym,  w jaki sposób segregować odpoady.

Na zakończenie tego apelu, uczniowie, którrzy wygrali konkurs z okazji 1050-lecia Chrztu Polski, otrzymali z rąk pana Wojciecha Kapczyńskiego nagrody.

(W galerii znajduje się wiecej zdjęć z apelu).