FESTYN RODZINNY

WSPÓLNE GRY I ZABAWY NA FESTYNIE RODZINNYM

4 czerwca  na terenie naszej szkoły odbył się festyn rodzinny, który zostal zorganizowany przez Radę Rodziców, Dyrekcję Szkoły, nauczycieli i uczniów naszej szkoły.  Były gry i konkursy dla dzieci oraz dorosłych: konkursy plastyczne, zawody sportowe, między innymi: przeciąganie liny, gra w ringo, narty. Rodzice mogli skorzystać z pomiaru WHR i  BMI. A wszystko to przy występach wokalno-recytatorskich naszych uczniów. Zorganizowano również kącik z herbatkami ziołowymi i słodki kącik z ciastem przygotowanym przez rodziców. Można było także posilić się kiełbaskami z grila i rusztu.  Festyn uświetnili swymi pokazami strażacy z OSP Gołańcz oraz motocykliści z wągrowieckiego klubu "MOTO".  W trakcie festynu można było  skorzystać z przejażdźki bryczką.

(Więcej zdjęć znajduje się w galerii).