KONKURS RECYTATORSKI "NA SKRZYDŁACH POEZJI"

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "NA SKRZYDŁACH POEZJI"

Dnia  24 listopada w Szkole Podstawowej w Gołańczy odbył się Gminny Konkurs Recytatorski "Na skrzydłach poezji" skierowany do uczniów klas IV - VI. Uczestniczyli w nim  reprezentanci szkół z  Gołańczy, Smogulca i Panigrodza. Uczniowie poprawnie i płynnie deklamowali wybrane przez siebie  utwory, przepięknie je interpretowali oraz wykazali się bardzo dobrą  znajomością tekstu.  Jednak wygrać mogli tylko najlepsi. Komisja konkursowa zadecydowała, że I miejsce  otrzyma Monika Gaszyńska ze Smogulca, II miejsce Dominik Białożyński z Gołańczy, a III miejsce Julia Knopińska również z Gołańczy. Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy oraz cenne nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Gołańcz pana Wojciecha Durskiego.  W jego imieniu wręczyła je pani Edyta Konieczna. Konkurs przygotowały panie Monika Miętkiewicz, Katarzyna Wachowicz - Bielecka oraz Maria Czajkowska - Korpowska.

Katarzyna Wachowicz Bielecka