KONKURS HUMANISTYCZNY

Szkolne eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego

Dnia 10 grudnia 2010 r. o godz. 12.30 w sali nr 24 odbyły się szkolne eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego, którego organizatorem jest Wojewódzki Kurator Oświaty. Wzięło w nich udział 15 uczniów klas VI. Aby przejść do etapu rejonowego, trzeba było zdobyć 30 punktów na 40 z testu przygotowanego przez osoby wyznaczone przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Jest to  test zadań otwartych, który  integruje umiejętności i wiedzę z zakresu j. polskiego, historii i sztuki. Na rozwiązanie testu uczniowie mieli 60 minut. Eliminacje szkolne przeprowadziła Szkolna Komisja Konkursowa, w skład której weszły:

- pani mgr Ewa Przybyłowicz - przewodnicząca

-pani mgr Katarzyna Wachowicz - Bielecka  - członek

- pani mgr Marlena Gościńska - członek.

Do etapu rejonowego  zakwalifikowała się Anna Kruszka z klasy VI c. Odbędzie się on  22 stycznia 2011 r. o godz. 1100 w szkołach wyznaczonych przez dyrektorów Delegatur w Kaliszu, Koninie, Lesznie i Pile oraz dyrektora Wydziału Kształcenia Wychowania i Opieki Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Katarzyna Wachowicz-Bielecka