Podsumowanie osiągnięć uczniów SP

W przeddzień zakończenia roku szkolnego na uroczystym apelu podsumowano osiągnięcia naszych uczniów.

Wszystkim, którzy godnie reprezentowali Szkołę w konkursach i zawodach sportowych wręczono dyplomy i nagrody.

Najbardziej znaczące sukcesy odnieśli:

Filip Hurnik, Adrianna Hurnik, Adrianna Olejnik - laureaci XIV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce ( nauczyciel przygotowujący: mgr A. Wieczorek)

Klaudia Tyborska - Supermistrz Powiatu Ortografii (nauczyciel przygotowujący: mgr M. Czajkowska-Korpowska)

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju,

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej,

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej (nauczyciel przygotowujący:mgr M. Gruszka)

Sebastian Wachowski - I miejsce  i Jakub Nowicki - III miejsce w powiatowym konkursie "Mały konsument" (nauczyciel przygotowujący:mgr A. Wiśniewska)

Daniel Eitner - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur (nauczyciel przygotowujący mgr M. Majdak

Radosław Winiecki - bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur ( nauczyciel przygotowujący mgr B. Maciejewska).

Rozdano również nagrody i wyróżnienia przyznane w konkursie plastycznym "Co może wiatr?"