VII GMINNA LIGA MATEMATYCZNA „MAŁY MISTRZ”

WYNIKI KONKURSU DLA UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH

18.05.2018r. w Szkole Podstawowej odbył się VII finał Ligi Matematycznej „Mały Mistrz” Szkół Podstawowych Miasta i Gminy Gołańcz. Wszystkich uczestników powitał dyrektor naszej szkoły mgr Roman Bobrowski oraz pani wicedyrektor mgr Bogna Olejniczak. Nagrody wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz pan mgr Mieczysław Durski. Upominki zostały ufundowane przez Szkolną Radę Rodziców.

OTO LISTA FINALISTÓW:

I miejsce Lena Szymczak - SP Morakowo,

II miejsce Maksymilian Darul - SP Morakowo,

III miejsce Igor Marmurowicz - SP Gołańcz.

Pozostałe osoby biorące udział w VII finale Ligi Matematycznej „Mały Mistrz” Szkół Podstawowych Miasta i Gminy Gołańcz: Kornelia Brant - SP Gołańcz, Michalina Kaleta - SP Gołańcz, Jakub Kurzawa - SP Gołańcz, Tymoteusz Nowicki - SP Morakowo, Igor Kusiak - SP Morakowo, Jan Cholewiński - SP Gołańcz, Tobiasz Dobrzykowski - SP Gołańcz, Michalina Ślężak - SP Gołańcz, Amelia Bejma - SP Gołańcz.

Dobrochna Śramska