DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

3 czerwca w naszej szkole był Dniem Sportu Szkolnego. Uczniowie brali udział w zmaganiach sportowych.  Uczniowie klas I-III  udali się na boisko szkolne, gdzie uczestniczyli w zawodach sprawnościowych.

Klasy czwarte  uczestniczyli w turnieju w "dwa ognie". W tym samym czasie  klasy piąte brały udział w wyścigu rzędów, a klasy szóste w trójboju lekkoatletycznym oraz rozgrywkach piłki nożnej dla chłopców oraz palanta dla dziewcząt.

W inny sposób spędzali Dzień Sportu uczniowie klas siódmych i ósmych.  Oni wzięli udział w rozgrywkach z uczniami gimnazjum na orliku. Uczniowie mogli wziąć udział w: przeciąganiu liny, turnieju siatkówki oraz piłki nożnej, rzutach lotką, ringo, skokach przez skakankę oraz hula-hop.