UROCZYSTE UKOŃCZENIE SZKOŁY

"COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ SIĘ ZACZYNA..."

19 czerwca, 51 uczniów klas ósmych ukończyło naszą szkołę. Tego samego dnia, szkołę ukończyli uczniowie trzecich klas gimnazjum.

Dyrektor Zespołu Szkół w Gołańczy, pan Roman Bobrowski pożegnał naszych absolwentów. Słowa pożegnania do abslowentów również skierowali: Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz pan Mieczysław Durski oraz przewodnicząca Szkolnej Rady Rodziców pani  Joanna Marmurowicz.

W imieniu wychowawców, absolwentów pożegnała pani Katarzyna Wachowicz-Bielecka, a w imieniu młodszych uczniów uczennica klasy 7a Kinga Rybacka.

W trakcie uroczystości  zostały wręczone dyplomy za najwyższe wyniki na egzaminie ósmoklasisty oraz egzaminy gimnazjalne. Z rąk Dyrekcji Szkoły  uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzice listy gratulacyjne.

Na koniec, wychowawcy rozdali uczniom świadectwa ukończenia szkoły.

Uroczystość zakończył montaż słowno-muzyczno w wykonaniu absolwentów, których przygotowaliły: Justyna Czerwińska, Dorota Jabłońska, Małgorzata Janus, Hanna Kusz, Tomasz Rożek oraz Katarzyna Wachowicz-Bielecka.