Konkurs „Smartfon w książce czy książka w smartfonie?"

Ogólnopolska Sieć Edukacyjna  OSE

Konkurs „Smartfon w książce czy książka w smartfonie?

Uczniowie klas trzecich wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Smartfon w książce czy książka w smartfonie? Pomysł – Projekt – Inspiracja, który zorganizowała Ogólnopolska Sieć Edukacyjna  OSE . Zadaniem  uczestników było opracowanie dowolną techniką gry planszowej związanej z tematyką lektury szkolnej. Gra musiała zawierać pole do gry, opis zasad i zadania na każde pole. Zadaniami miały być pytania sprawdzające znajomość lektury i zadania o charakterze sprawnościowym lub artystycznym.

Uczniowie wykonali gry do następujących lektur:

,,Zaczarowana zagroda” - Nikola Brant, Zuzanna Białożyńska, Maja Konrad, Samanta Małkowska i Tomasz Kaleta z kl. 3a,

,,Sposób na Elfa” - Maja Bachorska, Maja Ostaszewska, Maksymilian Laskowski i Fabian Poznański z kl. 3b,

,,Dziewczynka z parku” - Lena Janowiak i Nina Okuniewska z kl.3c.

Wszyscy uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i dużym zaangażowaniem w pracę grupy.

Dziękuję im za mile i twórczo spędzony czas w szkolnej bibliotece.

Marlena Gościńska