Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Miniony rok szkolny był inny od poprzednich – postawił nas przed nowym wyzwaniem. Wszyscy uczyliśmy się nowej rzeczywistości. Również zakończenie tego roku szkolnego wyglądało inaczej. Uczniowie klas 0 – VII odbierali swoje świadectwa z rąk wychowawców w wyznaczonych terminach. Absolwenci naszej szkoły spotkali się w dniu 26 czerwca 2020 r. Była to nie tylko okazja do wręczenia świadectw, listów gratulacyjnych, podsumowania konkursów i rozdania dyplomów, ale także moment pożegnania z wychowawcami, nauczycielami oraz rówieśnikami. W trakcie spotkania nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły przedstawicielom klas siódmych. Wręczono również tradycyjne nagrody „Wawrzynka” /w tym roku tylko w dwóch kategoriach/.  Nagrodę „Wawrzynka” w kategorii Absolwent otrzymała Wiktoria Łach, a w kategorii Sportowiec otrzymała Maria Kutka. Zwieńczeniem spotkania była prezentacja, która stanowiła wspomnienie lat spędzonych w naszej szkole.

Do społeczności szkolnej oraz rodziców słowa podsumowania i podziękowania skierował także pan dyrektor:

Wojciech Kapczyński