UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SZKOŁY

"WAŻNE SĄ TYLKO TE DNI, KTÓRYCH JESZCZE NIE ZNAMY..."

25 czerwca 2021 r., 58 uczniów klas ósmych ukończyło naszą szkołę, w tym 16 z nich z wyróżnieniem. Wychowawca klasy 8c, pani Mirela Stachowiak powitała uczestnków akademii. Następnie, Dyrektor Szkoły Podstawowej, pan Roman Bobrowski pożegnał naszych absolwentów. Słowa pożegnania do abslowentów również skierowali: Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz pan Mieczysław Durski oraz przewodnicząca Szkolnej Rady Rodziców pani  Joanna Marmurowicz.

W imieniu wychowawców, absolwentów pożegnała pani Anna Nowicka-Majchrzyk, a w imieniu młodszych uczniów uczennica klasy 7b Julia Puweł.  Po tych przemówieniach, nastąpiło przekazanie pocztu sztandarowego młodszym uczniom Naszej Szkoły.

W trakcie uroczystości zostały wręczone nagrody Wawrzynka. W kategorii "Absolwent" statuetkę Wawrzynka otrzymała Wiktoria Januchowska, w kategorii "Sportowiec"  Wiktoria Sawicka.  Następnie, z rąk Dyrekcji Szkoły  uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzice listy gratulacyjne.

Na koniec, wychowawcy klas ósmych rozdali uczniom świadectwa ukończenia szkoły.

Uroczystość zakończył montaż słowno-muzyczno w wykonaniu absolwentów, których przygotowały: Anna Nowicka-Majchrzyk, Bogna Olejniczak, Izabella Sielewicz i Mirela Stachowiak.