POWIATOWY KONKURS "MÓJ ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI".

18 maja 2022 r. odbył się apel, na którym wręczono dyplomy i nagrody dla uczestników konkursu "Mój zawód przyszłości".  Zadaniem konkursowym dla uczniów było zaprezentowanie w formie plakatu swego pomysłu na istniejący albo wymyślony przez  siebie zawód przyszłości. Konkurs zorganizował  Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu.

Najliczniejszą grupą, biorącą udział w tym konkursie, byli uczniowie naszej szkoły. Wśród tych uczniów, sześć uczennic otrzymało wyróżnienia: Amelia Bejma, Pola Bielecka, Malwina Kośmider, Maja Kotecka, Natalia Pałka oraz Amelia Wachowiak. W związku z ogłoszeniem wyników konkursu, na apel przybyli i wręczyli nagrody dyrektor PUP w Wągrowcu pani Beata Korpowska oraz kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP w Wągrowcu pan Sławomir Maciaszek. Pamiątkowe dyplomy otrzymali także Dyrekcja Naszej Szkoły oraz nauczycielki prowadzące zajęcia z doradztwa zawodowego panie Elżbieta Janowiak i Beata Okuniewska-Kryskowiak.