czerwcowy festyn

11 czerwca  na terenie naszej szkoły odbył się festyn, który został zorganizowany przez Radę Rodziców przy współudziale Dyrekcji Szkoły, nauczycieli, pracowników i uczniów naszej szkoły. Zebranych sympatyków naszej placówki, powitała sekretarz Miasta i Gminy Gołańcz Urszula Wierzbicka oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Gołańczy Roman Bobrowski. Festyn poprowadziła grupa animacyjna BIT.

W tym roku odwiedzili nas motocykliści, kierowcy ze swoimi zabytkowymi samochodami, strażacy. Zorganizowano kącik z napojami, goframi, frytkami, słodki kącik z ciastem przygotowanym przez rodziców. Można było także posilić się kiełbaskami z grilla. A wszystko to przy występach chóru szkolnego oraz taneczno-wokalno-recytatorskich uczniów. Po tych występach odbył się „mini playback show” w wykonaniu naszych uczniów.

Oprócz tego na terenie szkoły było malowanie na folii, pokaz królików, malowanie tatuaży i wykonywanie makijażu, zabawa na dmuchanym zamku, laser tag. Festyn zakończyło białe szaleństwo czyli „piana party”, które zapewnił generator piany.