stypendium burmistrza

23 czerwca 2022r.  na uroczystym apelu podsumowano osiągnięcia wyróżniajacych się uczniów ze szkół podstawowych na terenie gminy Gołańcz. Uroczystość odbyła się w naszej szkole, w hali krytej. Na spotkanie przybyli Burmistrz Miasta i Gminy Mieczysław Durski, Sekretarz Miasta i Gminy Urszula Wierzbicka, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Gołańcz Karol Brzezińsk, dyrektorzy szkół podstawowych i wyróżnieni uczniowie z terenu gminy Gołańcz. Przedstawiciele samorządu gołanieckiego wręczyli uczniom stypendia za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. W naszej Szkole, nagrodzonych wyróżniających się w nauce uczniów było 90, natomiast wyróżnionych sportowców - 27. Uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego "Gama" pod kierunkiem Małgorzaty Janus.