UROCZYSTE UKOŃCZENIE SZKOŁY

23 czerwca 2023 r., uczniowie czterech klas ósmych ukończyli Naszą Szkołę. Absolwentów pożegnał dyrektor Naszej Szkoły, pan Roman Bobrowski. Słowa pożegnania do abslowentów również skierowali: Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz pan Mieczysław Durski.  W imieniu wychowawców, absolwentów pożegnał pan Filip Bratkowski, a w imieniu młodszych kolegów i koleżanek uczennica klasy siódmej Maria Wachowicz.

Z rąk Dyrekcji Szkoły  uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzice listy gratulacyjne. Następnie, pozostałym uczniom wychowawcy rozdali świadectwa ukończenia szkoły.

Ósmoklasiści, pełniący służbę przy poczcie sztandarowym, przekazali sztandar w ręcę młodszych kolegów i koleżanek. Po tym, uczniowie klas ósmych złożyli ślubowanie.

Uderzeniem w dzwon Dyrektor ogłosił koniec roku szkolnego, a tym samym dla absolwentów koniec nauki w Naszej Szkole.